Siena | Marketing Html5 Landing Page
با تک بلیط همکار شوید و میلیونر شوید
گروه بین المللی تک بلیط ارائه دهنده نوین ترین و مجتمع ترین سیستم های برخط رزرواسیون داخلی و خارجی است که عمده فعالیت مشهود این سیستم فروش بلیط های هواپیمایی از هر نطقه به هر نقطه دنیاست! سیستم همکاری در فروش تک بلیط بستری را برای شما فراهم کرده که بی نیاز از سرمایه گذاری و کاملا بدون ریسک و فقط با عضویت و ثبت نام و با معرفی، فروش یا رزرو خدمات بلیط هواپیما و هتل تا 90% سود حاصله را به عنوان شریک تجاری دریافت کنید.
background

نحوه فعالیت و کار کرد سیستم

users

ثبت نام

با مراجه به اینجا و پرکردن فرم بسیار سریع و ساده عوض خانواده بزرگ تک بلیط شوید

target

کسب درآمد

حالا فقط کافیست لینک های اختصاصی خود را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی یا حتی پیامک به اشتراک بگذارید و بعد از خرید سود حاصله به صورت آنی به کیف پول شما افزوده خواهد شد

chart

ایجاد لینک اختصاصی

با ورود به قسمت همکاری در فروش در پنل این صفحه میتوانید لینک های اختصاصی خود را تولید و نامگذاری کنید و از وضعیت لینک ها اطلاعات کسب کنید

device
device

سیتم همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ (Affiliate Marketing) چیست و چگونه کار میکند.

سیستم همکاری در فروش یکی از روش های بازاریابی تعاملی است و مشارکتی و بهترین روش کسب درآمد کاملا امن از فضای اینترنت میباشد. در این سیستم فروشنده به ازای هر فروش درصدی از سود حاصله را به فروشنده یا تبلیغ کننده خدمات میدهد. فقط کافیست خدمات مورد نظر را با ارسال لینک اختصاصی خود به دوستانتان معرفی کنید. دریافت کننده لینک شما پس از ثبت نام به لیست مشتریان شما افزوده خواهد شد به تا زمانی که از خدمات سایت استفاده میکند تا 90% سود حاصل از تمامی فعالیت های ایشان به کیف پول شما واریز خواهدشد. بله! به همین سادگی!

device

چگونه از این سیستم کسب درآمد کنم؟

در سیستم همکاری در فروش تک بلیط شما بعد از ثبت نام میتوانید از قسمت های مشخص شده لینک ها یا کد اختصاصی خود را تولید کنید، در مرحله بعد کافیست که لینک خود را انتشار دهید. در صورتی که افراد معرفی شده با لینک اختصاصی شما وارد سایت شوند در لیست مشتریان شما قرار خواهند گرفت و با هر خرید، درصدی از سود حاصله به حساب شما انتقال داده خواهد. برای شروع کار با سیستم همکاری در فروش تک بلیط نیار به داشتن شبکه های اجتماعی پرمخاطب نیست کما اینکه در اختیار داشتن یا تبلیغ کردن در چنین رسانه هایی برای شما سود قابل ملاحظه ای خواهد داشت. کافیست چنانچه در اطراف خود اشخاصی که زیاد سفر میکنند را میشناسید لینک اختصاصی خود را برایشان ارسال کنید. همچنین میتوانید درآمد حاصله را با زیر سیستم های پیشرفته برای تبلیغات شخصی سزمایه گذاری کنید، برای مثال در تبلیغ لینک خود بنویسید 100.000 تومان هدیه برای 10 خریدار اول! و با تعیین میزان بونوس مورد نظر در پنل خود اجازه دهید که به ده (عدد دلخواه شما) ثبت نام کننده اول از طریق لینک شما مبلغی به عنوان بونوس یا جایزه (مبلغ دلخواه شما) واریز شود.

device
پرسش و پاسخ

    Muttrah Coast